Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.
Piekļuve informatīvai sistēmai
E-pasta adrese:
Parole:
Individuālo drošības kodu (paroli) Jūs varat atrast uz ikmēneša rēķina, sākot ar 2010.gada augustu.
Aizmirsta parole? Atjaunojiet to šeit!

Reģistrācija jauniem lietotājiem
Ja šo sistēmu apmeklējat pirmo reizi, Jums tiks piedāvāta reģistrācija.

Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes iedzīvotāju saziņas un datu apstrādes informatīvās sistēmas (ISDAIS) lietošanas noteikumi:
 1. Informatīvās sistēmas izmantošana nav obligāta, bet ir katra dzīvokļa īpašnieka brīva griba. Informāciju, kas pieejama ISDAIS ir iespējams iegūt klātienē uzņēmumā vai citos informācijas apmaiņas veidos.
 2. Reģistrējoties uzņēmuma Informatīvajā sistēmā Jūs piekrītat sistēmas lietošanas noteikumiem, kas ir atrodami uzņēmuma mājas lapā un tiek atgādināti jauna sistēmas lietotāja reģistrācijas procesā.
 3. SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” dzīvokļu īpašnieku informatīvās sistēmas lietotājs ir fiziska vai juridiska persona (dzīvokļa īpašnieks), kura izmantojot noteiktā kārtībā saņemto paroli un reģistrējot savu e-pasta adresi, piekļūst sistēmas funkcijām un informācijai.
 4. Informatīvajā sistēmā ir iespējams gan reģistrēties, gan arī izreģistrēties un dzēst visus reģistrācijas un piekļuves datus.
 5. Informatīvajai sistēmai ir iespējama tikai autorizēta piekļūšana:
  • Autorizēta informācijas sistēmas lietošana ir pieejama tikai tādā gadījumā, ja lietotājs ir saņēmis tikai viņam izveidoto paroli (drošības kodu). Attiecīgi izvēloties viņa mājas adresi un ievadot korektu e-pasta adresi, uz šo norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta reģistrācijas pabeigšanas informācija, epasta pārbaudei.
 6. Par Informatīvās sistēmas piekļuves datiem un citiem sistēmā glabātajiem personas datiem, tiek uzskatīta jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu.
 7. Ikvienam SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” dzīvokļu īpašnieku informatīvās sistēmas lietotājam ir jāievēro šādi noteikumi:
  • No sistēmas iegūto informāciju nav atļauts izmantot komerciāliem mērķiem;
  • Nav atļauts pieļaut tīšu vai netīšu šīs informācijas nodošanu citām personām, kas tiešā veidā nav saistītas ar šo informācijas saturu;
  • Lietotājs nav tiesīgs izdarīt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību, izmantojot neparedzētas pieslēgšanās iespējas. Beidzot darbu, lietotājam obligāti jāatslēdzas no sistēmas;
  • Lietotājs nav tiesīgs veikt nelegālu datu, sistēmas vai tās daļas kopēšanu (par nelegālām tiek uzskatītās tās darbības, kuru izpildei netiek izmantotas uz ekrāna redzamās komandas);
  • Nav atļauts pārpublicēt uz citiem interneta resursiem attēloto informāciju sistēmā;
  • Nav atļauts datus glabāt publiski pieejamā vietā, ja tie nav šifrēti un aizsargāti ar paroli;
  • Šo noteikumu neievērošana, un/vai sistēmas lietošanas tiesību iegūšana, izmantojot trešo personu pieejas paroles un/vai trešo personu vārdā tiek uzskatīta par sistēmas integritātes apzinātu bojājumu;
  • Ja lietotājs pirms šo noteikumu pieņemšanas ir lietojis informatīvo sistēmu šiem noteikumiem neatbilstošā veidā, tam ir jāveic visi nepieciešamie pasākumi savas rīcības seku novēršanai, un, gadījumā, ja šī rīcība ir varējusi apdraudēt sistēmas drošību, jāziņo par to SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” Informācijas Tehnoloģiju un analīzes nodaļai pa tālruni – 63081603;
  • Reģistrēts lietotājs jebkurā brīdī var lemt par sistēmas lietošanas izbeigšanu un lūgt dzēst no Informatīvās sistēmas viņa reģistrācijas datus. Tas tiek garantēti veikts 24 stundu laikā;
  • Dzīvokļa īpašnieks var atkārtoti reģistrēties Informatīvajā sistēmā jebkurā laikā;
  • Visas darbības, gan nesankcionētas pieejas mēģinājumi, gan autorizētas piekļuves un visu sistēmas darbību izmantošana tiek atbilstoši reģistrēta.
Informatīvais e-pasts
it@jnip.lv
Privātuma politikaSistēmas lietošanas noteikumi © Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde 2010